Czym jest fotograficzne czytanie?

Czy wiesz, z jaką prędkością czyta przeciętny człowiek? To mniej więcej 180-200 słów na minutę. Wydaje się, że to wystarczająca prędkość, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy mogli czytać szybciej! Kurs Quick Eye sprawi, że Twój mózg osiągnie o wiele lepsze wyniki tj. nawet 25 000 słów na minutę! Widzisz różnicę?

Dzięki umiejętności czytania fotograficznego standard Twojego życia może w znacznej mierze ulec poprawie. Fotograficzne czytanie wpływa także na koncentrację. Różni się ono od tradycyjnych metod tym, że to Ty wprowadzasz potrzebne schematy i wiedzę, a potem zaczynasz używać swoich umiejętności. Dzięki temu wprowadzone informacje zostają zatrzymane i zaktywizowane.

Czytanie fotograficzne polega na fotografowaniu stron przez wzrok i przenoszeniu ich do podświadomości. Metoda ta łączy funkcjonalność mózgu i oka. Ten pierwszy ma niezwykłą zdolność do natychmiastowego kodowania lustrowanych przez oko informacji. Efekt? Człowiek jest w stanie przeczytać nawet 25 000 słów na minutę! Oko koduje informacje w postaci obrazów, a płaty potyliczne analizują i zapamiętują dany obraz. Kodowanie jest pierwszym krokiem czytania. Tylko kodowanie umożliwia tak szybkie czytanie i umożliwia analizowanie informacji i wykorzystanie ich na kolejnych etapach książki.

Kurs Quick Eye jest skierowany do każdego, kto chce rozwijać swoje umiejętności. Nie ma tu znaczenia stopień wykształcenia i iloraz inteligencji! Fotograficzne czytanie sprawi, że zaktywizujesz prawą półkulę mózgu, odpowiedzialną za przetwarzanie i składanie informacji, a to pomoże Ci w krótkim czasie nauczyć się np. gotowania, poprawić język obcy, lub nawet nauczyć się tańczyć. Każdą z nowych umiejętności możesz przyswoić nawet do trzech razy szybciej, niż podczas tradycyjnych metod.

Musisz wiedzieć, że czytanie fotograficzne jest niczym innym, jak zachowywaniem zakodowanych informacji w umyśle nieświadomym, aby później wydostać je na światło dzienne przez umysł świadomy. W związku z tym, nie tylko Twoje czytanie się poprawi. Jeśli nauczysz się wykorzystywać informacje, które wcześniej były zakodowane, to będziesz mógł szybciej znajdować gotowe rozwiązania. To takie proste!

Ostatni zakup został wykonany 1 sekundę temu z miejscowości Suwałk