Ekspercka metoda Quick Eye w twoim domu i pracy

OPUBLIKOWANY 20 LISTOPADA 2017 PRZEZ KRZYSZTOF WATORSKI

zdjęcie artykułu

QUICK EYE to ekspercka metoda fotograficznego czytania, która usprawni Twoją pracę zawodową, rozwinie potencjał Twojego umysłu i wygeneruje dla Ciebie więcej czasu na relaks! Jak to możliwe? Z naszą metodą Quick Eye nie musisz udawać się do nauczyciela i tracić czas w korkach. Włączasz program fotograficznego czytania na swoim komputerze lub innym urządzeniu i w mig wykonujesz kilka prostych ćwiczeń, by wybrać odpowiedni poziom trudności i intensywność nauki. Następnie, generujesz chwilę czasu na naukę i przechodzisz do ćwiczeń. Ku swojemu zdziwieniu odkrywasz, że ćwiczenia nie muszą być męczące, a wręcz przeciwnie, pozwalają Ci zrelaksować się, bo tylko tak można efektywnie wykonywać jakiekolwiek czynności umysłowe poprawnie. Nagle odzyskasz czas, poczujesz oddech dotleniający płuca i niezwykłą dawkę wiedzy, którą z łatwością zapamiętasz.

Masz wrażenie, że Twoje życie jest szybkie – za szybkie – ciągła praca, dużo spraw do załatwienia po powrocie do domu i miliard informacji do zapamiętania? Zwolnij, stając się jeszcze bardziej efektywnym człowiekiem z większą ilością czasu tylko dla siebie! Metoda Quick Eye pomoże Ci zarządzać swoim czasem.

Czytając więcej, zapamiętując szybciej, ćwicząc umysł i wzrok z najlepiej przebadaną metodą na rynku, zyskujesz nie tylko czas dla siebie, rodziny i bliskich, ale przede wszystkim kompetencje zawodowe – od tej chwili delegowane zadania będziesz wykonywać szybko i skutecznie. Zapomnij o nadgodzinach, pomyśl lepiej o awansie. Zyskasz niezwykle sprawną pamięć i umiejętność selekcjonowania faktów ważnych i mało istotnych. Usprawnisz swoje zdolności negocjacyjne i strategiczne myślenie. Twój wzrok zacznie się poprawiać. Staniesz się także bardziej zrelaksowanym i szczęśliwym człowiekiem.

Czy to nie wystarczający powód by mieć ze sobą pod ręką kurs fotograficznego czytania Quick Eye?

Popularne artykuły

popularny post

Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły.

popularny post

Ekspercka metoda Quick Eye w twoim domu i pracy

QUICK EYE to ekspercka metoda fotograficznego czytania, która usprawni Twoją pracę zawodową, rozwinie potencjał Twojego umysłu i wygeneruje dla Ciebie więcej czasu na relaks! Jak to możliwe?

popularny post

Poszerzanie naukowych umiejętności z Quick Eye

Być może pracujesz naukowo, piszesz, wykładasz, jesteś coachem lub człowiekiem, który dużo pracuje z ludźmi, tekstem czy słowem. Metoda fotoczytania Quick Eye wpływa na zmysły i mózg w bardzo rozwojowy i profilaktyczny sposób.

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.