Ekspercka metoda Quick Eye w twoim domu i pracy

OPUBLIKOWANY 20 LISTOPADA 2017 PRZEZ KRZYSZTOF WATORSKI

zdjęcie artykułu

QUICK EYE to ekspercka metoda fotograficznego czytania, która usprawni Twoją pracę zawodową, rozwinie potencjał Twojego umysłu i wygeneruje dla Ciebie więcej czasu na relaks! Jak to możliwe? Z naszą metodą Quick Eye nie musisz udawać się do nauczyciela i tracić czas w korkach. Włączasz program fotograficznego czytania na swoim komputerze lub innym urządzeniu i w mig wykonujesz kilka prostych ćwiczeń, by wybrać odpowiedni poziom trudności i intensywność nauki. Następnie, generujesz chwilę czasu na naukę i przechodzisz do ćwiczeń. Ku swojemu zdziwieniu odkrywasz, że ćwiczenia nie muszą być męczące, a wręcz przeciwnie, pozwalają Ci zrelaksować się, bo tylko tak można efektywnie wykonywać jakiekolwiek czynności umysłowe poprawnie. Nagle odzyskasz czas, poczujesz oddech dotleniający płuca i niezwykłą dawkę wiedzy, którą z łatwością zapamiętasz.

Masz wrażenie, że Twoje życie jest szybkie – za szybkie – ciągła praca, dużo spraw do załatwienia po powrocie do domu i miliard informacji do zapamiętania? Zwolnij, stając się jeszcze bardziej efektywnym człowiekiem z większą ilością czasu tylko dla siebie! Metoda Quick Eye pomoże Ci zarządzać swoim czasem.

Czytając więcej, zapamiętując szybciej, ćwicząc umysł i wzrok z najlepiej przebadaną metodą na rynku, zyskujesz nie tylko czas dla siebie, rodziny i bliskich, ale przede wszystkim kompetencje zawodowe – od tej chwili delegowane zadania będziesz wykonywać szybko i skutecznie. Zapomnij o nadgodzinach, pomyśl lepiej o awansie. Zyskasz niezwykle sprawną pamięć i umiejętność selekcjonowania faktów ważnych i mało istotnych. Usprawnisz swoje zdolności negocjacyjne i strategiczne myślenie. Twój wzrok zacznie się poprawiać. Staniesz się także bardziej zrelaksowanym i szczęśliwym człowiekiem.

Czy to nie wystarczający powód by mieć ze sobą pod ręką kurs fotograficznego czytania Quick Eye?

Popularne artykuły

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły.

popularny post

Sukces z Quick Eye! Koncentracja, pamięć i uwaga

Trzy rozpoznawalne cechy sukcesu u sławnych ludzi to umiejętność koncentracji, dobra pamięć i świetna uwaga. Wystarczy kilka ćwiczeń dziennie z programem Quick Eye, żeby te umiejętności były i Twoim atutem.

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.