Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

OPUBLIKOWANY 21 CZERWIEC 2017 PRZEZ MAŁGORZATA STASZEWSKA

zdjęcie artykułu

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji, ale także metoda samorozwoju i pracy nad swoimi emocjami. Nie ważne, w jakim jesteś wieku i sytuacji życiowej, Quick Eye jest dla każdego i działa odpowiednio do potrzeb, jakie chcesz teraz spełnić.

QUICK EYE to narzędzie nie tylko służące fotograficznemu i superefektywnemu czytaniu, ale pomagające rozwinąć zmysły, zwłaszcza wzroku! Usprawnia przetwarzanie informacji i ich selekcjonowanie, co pozwoli Ci nie tylko zaspokoić swoją ciekawość, ale i zabłysnąć w towarzystwie niebanalnym słowem i wszechstronną wiedzą. W krytycznych sytuacjach szybko przyswoisz informacje, które posłużą Ci do naprawy ważnego urządzenia lub do sprostania innym, ciekawym wyzwaniom.

Milion zastosowań metody Quick Eye

Jak już zauważyłeś/łaś, to narzędzie, które ma milion zastosowań! Może pomóc Ci rozwinąć swoje talenty lub usprawnić Twój umysł i zaktualizować tor myślenia. Możesz je wykorzystać w pracy, w domu, na randce - lepiej analizując i przetwarzając informacje niż kiedykolwiek wcześniej!

Poznaj kilka postawowych korzyści, jakie daje Ci metoda Quick Eye fotograficznego czytania i pomyśl, jak efektywnie możesz wykorzystać te sprawności w Twoim życiu: doskonała koncentracja, filtrowanie i zapamiętywanie informacji, lepsza pamięć krótkotrwała i długotrwała, poprawa wzroku, nabycie naukowego słownictwa i rozumienia, oszczędność czasu, trening szarych komórek – odżywienie mózgu, optymalizacja czasu pracy, efektywność w pracy, samodyscyplina, koncentracja, uwaga, sprawny i odmłodzony intelekt.

Jeden kurs, jedno narzędzie, miliard korzyści

Wszystkie możliwości, cechy i wartości, o których już wiesz zawiera jeden kurs, jedno narzędzie, jedna metoda fotoczytania Quick Eye. Fotograficzne czytanie jest stworzone dla ludzi, którzy chcą zainwestować w siebie, poprawić jakość swojego życia i zainspirować innych. To narzędzie zmiany i samorozwoju. Zarówno dla Ciebie, jak i dla innych osób z Twojego otoczenia, może okazać się doskonałym kompasem kariery, przewodnikiem w życiu osobistym i uczuciowym. Pogłębienie percepcji, zmysłów i trening mózgu potrafi nie tylko wpłynąć na szybkość i jakość Twojego czytania, ale w prosty i niezwykle subtelny sposób także na szybkość, jakość i świadomość Twojego życia. Czy chcesz zmienić kolejny dzień na doskonały dzień? Jeśli tak, zamów nasz produkt i przekonaj się, jak działa w praktyce. Pozwól rozpieszczać się podczas każdego ćwiczenia swoimi nowymi umiejętnościami i pogłębianymi talentami. Na pewno odnajdziesz ich teraz bardzo dużo, obudzisz ze snu i wcielisz w życie. Ucząc się, będziesz odkrywać samą/samego siebie od nowa oraz zaczniesz realizować wszystkie kompetencje, jakie nabędziesz z metodą fotograficznego czytania Quick Eye!

Popularne artykuły

popularny post

Trening mózgu dla każdego

Neurolodzy są zgodni, co do tego, że mózg podobnie jak mięśnie, wymaga nieustannego treningu. Ucząc się szybko i poprawnie czytać, trenujemy nasz mózg w najprostszy z możliwych sposobów: zwiększamy przyswajalność informacji.

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły.

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.