Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

OPUBLIKOWANY 21 CZERWIEC 2017 PRZEZ MAŁGORZATA STASZEWSKA

zdjęcie artykułu

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji, ale także metoda samorozwoju i pracy nad swoimi emocjami. Nie ważne, w jakim jesteś wieku i sytuacji życiowej, Quick Eye jest dla każdego i działa odpowiednio do potrzeb, jakie chcesz teraz spełnić.

QUICK EYE to narzędzie nie tylko służące fotograficznemu i superefektywnemu czytaniu, ale pomagające rozwinąć zmysły, zwłaszcza wzroku! Usprawnia przetwarzanie informacji i ich selekcjonowanie, co pozwoli Ci nie tylko zaspokoić swoją ciekawość, ale i zabłysnąć w towarzystwie niebanalnym słowem i wszechstronną wiedzą. W krytycznych sytuacjach szybko przyswoisz informacje, które posłużą Ci do naprawy ważnego urządzenia lub do sprostania innym, ciekawym wyzwaniom.

Milion zastosowań metody Quick Eye

Jak już zauważyłeś/łaś, to narzędzie, które ma milion zastosowań! Może pomóc Ci rozwinąć swoje talenty lub usprawnić Twój umysł i zaktualizować tor myślenia. Możesz je wykorzystać w pracy, w domu, na randce - lepiej analizując i przetwarzając informacje niż kiedykolwiek wcześniej!

Poznaj kilka postawowych korzyści, jakie daje Ci metoda Quick Eye fotograficznego czytania i pomyśl, jak efektywnie możesz wykorzystać te sprawności w Twoim życiu: doskonała koncentracja, filtrowanie i zapamiętywanie informacji, lepsza pamięć krótkotrwała i długotrwała, poprawa wzroku, nabycie naukowego słownictwa i rozumienia, oszczędność czasu, trening szarych komórek – odżywienie mózgu, optymalizacja czasu pracy, efektywność w pracy, samodyscyplina, koncentracja, uwaga, sprawny i odmłodzony intelekt.

Jeden kurs, jedno narzędzie, miliard korzyści

Wszystkie możliwości, cechy i wartości, o których już wiesz zawiera jeden kurs, jedno narzędzie, jedna metoda fotoczytania Quick Eye. Fotograficzne czytanie jest stworzone dla ludzi, którzy chcą zainwestować w siebie, poprawić jakość swojego życia i zainspirować innych. To narzędzie zmiany i samorozwoju. Zarówno dla Ciebie, jak i dla innych osób z Twojego otoczenia, może okazać się doskonałym kompasem kariery, przewodnikiem w życiu osobistym i uczuciowym. Pogłębienie percepcji, zmysłów i trening mózgu potrafi nie tylko wpłynąć na szybkość i jakość Twojego czytania, ale w prosty i niezwykle subtelny sposób także na szybkość, jakość i świadomość Twojego życia. Czy chcesz zmienić kolejny dzień na doskonały dzień? Jeśli tak, zamów nasz produkt i przekonaj się, jak działa w praktyce. Pozwól rozpieszczać się podczas każdego ćwiczenia swoimi nowymi umiejętnościami i pogłębianymi talentami. Na pewno odnajdziesz ich teraz bardzo dużo, obudzisz ze snu i wcielisz w życie. Ucząc się, będziesz odkrywać samą/samego siebie od nowa oraz zaczniesz realizować wszystkie kompetencje, jakie nabędziesz z metodą fotograficznego czytania Quick Eye!

Popularne artykuły

popularny post

Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji ...

popularny post

Trening mózgu dla każdego

Neurolodzy są zgodni, co do tego, że mózg podobnie jak mięśnie, wymaga nieustannego treningu. Ucząc się szybko i poprawnie czytać, trenujemy nasz mózg w najprostszy z możliwych sposobów: zwiększamy przyswajalność informacji.

popularny post

Efektywność w pracy i oszczędność czasu z kursem Quick Eye

Efektywność wykonywanej pracy to w dzisiejszych czasach kluczowa kwestia rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego. Warto więc zainteresować się profesjonalnym kursem fotograficznego czytania, ...

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.