Sukces z Quick Eye! Koncentracja, pamięć i uwaga

OPUBLIKOWANY 2 STYCZNIA 2018 PRZEZ DOROTA MAŃKOWSKA

zdjęcie artykułu

Trzy rozpoznawalne cechy sukcesu u sławnych ludzi to umiejętność koncentracji, dobra pamięć i świetna uwaga. Wystarczy kilka ćwiczeń dziennie z programem Quick Eye, żeby te umiejętności były i Twoim atutem. Kurs fotograficznego czytania zawiera zestawy ćwiczeń, które pogłębiają wiele cennych umiejętności, drzemiących w ludzkiej naturze naturalnie. Szczególny nacisk kładzie na podstawy, a więc na trzy umiejętności – koncentracja, pamięć, uwaga – i przekierowuje je do Twojego życia, tak, abyś w każdym momencie mogła/mógł umieć z nich czerpać moc.

Koncentracja

Każdy z nas zna uczucie frustracji, spowodowane dekoncentracją i deficytem skupiania uwagi. Nauka fotoczytania to doskonały, intensywny trening koncentracji, a nabyte umiejętności pozytywnie przekładają się na inne dziedziny życia, takie jak sport, praca w stresogennym środowisku, wychowanie dziecka, przygotowanie prezentacji, trudne rozmowy z rodziną czy odwiedziny starych znajomych. Wiele podobnych sytuacji wywołuje w nas poczucie strachu, pamięć zawodzi, nie wiemy, co powiedzieć i jak to powiedzieć. Po kursie Quck Eye te problemy znikają bezpowrotnie. Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia koncentracja ma ogromne znaczenie i jakie korzyści odniesiesz, gdy poprawisz swoją zdolność koncentracji.

Pamięć

Kurs Quick Eye zawiera ćwiczenia profilaktyczne pamięci, aby wzmocnić połączenia neuronalne w mózgu odpowiadające za wiele procesów intelektualnych. Mózg każdej osoby, a zwłaszcza dzieci i seniorów potrzebuje dla odmiany nowych aktywności, skutecznie utrzymujących wysoką wydajność umysłową. Nauka fotoczytania jest dla wielu osób sposobem na aktywizowanie i udoskonalanie pracy mózgu, chroniąc przed chorobami cywilizacyjnymi, psychicznymi i autoimmunologicznymi. Quick Eye to także doskonałe narzędzie dla starszych osób, które szukają efektywnej profilaktyki zdrowia i kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Ćwiczenia przeciw zanikom pamięci umieszczone w metodzie Quick Eye pobudzają umysł do pracy, polepszają ostrość i pole wzroku, a także redukują objawy stresu i pozytywnie wpływają na stan zdrowia – układu sercowo-naczyniowego, chroniąc przed osteoporozą i zanikiem połączeń neuronalnych w mózgu.

Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia ćwiczenia pamięci i umysłu ma największe znaczenie i jakie korzyści odniesiesz, gdy poprawisz swoją zdolność zapamiętywania i myślenia.

Uważność

Uwaga, uważność, well-being – bardzo modne słowa w dzisiejszych czasach. Zatracamy możliwość dogłębnej analizy poprzez tracenie cierpliwości i wytrzymałości zmysłów. Prowadzi to do obniżenia uwagi i koncentracji. Świadoma obecność i bycie „tu i teraz” jest jednym z ważnych elementów ćwiczeń Quick Eye.

Czasami nasze obawy, stres lub lęk przed nowym sprawiają, że ciężko nam wykonywać określone zadania lub być w autentycznym kontakcie ze sobą i osobami, z którymi współpracujemy. Będąc uważnymi, stajemy się lepszymi słuchaczami. Skupiamy się nie tylko na tym, co mamy do powiedzenia, ale także na naszych rozmówcach. Uważność pozwala zwrócić uwagę nie tylko na słowa, ale i na gesty. To sprzyja wzajemnemu zrozumieniu i budowaniu relacji.

Zwróć uwagę, jak bardzo zmienisz jakość swojego życia dzięki umiejętności pogłębiania swojej uważności.

Popularne artykuły

popularny post

Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły.

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Efektywność w pracy i oszczędność czasu z kursem Quick Eye

Efektywność wykonywanej pracy to w dzisiejszych czasach kluczowa kwestia rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego. Warto więc zainteresować się profesjonalnym kursem fotograficznego czytania, ...

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.