Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

OPUBLIKOWANY 5 STYCZEŃ 2018 PRZEZ MAREK FILIPCZAK

zdjęcie artykułu

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kurse Quick Eye to się zmieni!

Czytanie fotograficzne skutecznie zwiększa ilość przyswojonych przez mózg informacji. Nie tylko zwiększa, ale przede wszystkim pozwala na dokonanie odpowiedniej selekcji tych informacji. W dzisiejszym świecie jesteśmy zarzucani informacjami, które nie są rozwojowe i nie przyczyniają się do pogłębienia wiedzy o przedmiocie naszego czytania. Dzięki metodzie Quick Eye czytamy szybko i konkretnie, umiemy dokonać selekcji wiedzy właściwej i odrzucamy wiedzę zbędną w danym temacie. Jest to cecha niezbędna w środowisku szkolnym, akademickim i korporacyjnym.
Pomyśl, ile satysfakcji możesz zyskać, kiedy zaczniesz opanowywać języki obce i trudne instrukcje w kilka minut, dni, tygodni – w zależności od tematu, jaki będziesz zgłębiać.

Co innego, jednak gdy czytamy powieść lub książkę dla przyjemności – wtedy nasza metoda pozwala na szybsze, ale swobodne i relaksacyjne odczytywanie treści abstrakcyjnych i fantazyjnych. Ile to radości będziemy posiadać, kiedy zamiast jednej lektury przeczytamy dwie lub trzy jednego wieczora. Co o tym myślisz, przyda Ci się taka umiejętność?

Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia przyswajanie informacji i ich selekcja ma ogromne znaczenie i jakie korzyści odniesiesz, gdy poprawisz swoją zdolność przyswajania i selekcjonowania informacji.

Popularne artykuły

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Poszerzanie naukowych umiejętności z Quick Eye

Być może pracujesz naukowo, piszesz, wykładasz, jesteś coachem lub człowiekiem, który dużo pracuje z ludźmi, tekstem czy słowem. Metoda fotoczytania Quick Eye wpływa na zmysły i mózg w bardzo rozwojowy i profilaktyczny sposób.

popularny post

Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kursem Quick Eye to się zmieni!

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.