Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

OPUBLIKOWANY 5 STYCZEŃ 2018 PRZEZ MAREK FILIPCZAK

zdjęcie artykułu

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kurse Quick Eye to się zmieni!

Czytanie fotograficzne skutecznie zwiększa ilość przyswojonych przez mózg informacji. Nie tylko zwiększa, ale przede wszystkim pozwala na dokonanie odpowiedniej selekcji tych informacji. W dzisiejszym świecie jesteśmy zarzucani informacjami, które nie są rozwojowe i nie przyczyniają się do pogłębienia wiedzy o przedmiocie naszego czytania. Dzięki metodzie Quick Eye czytamy szybko i konkretnie, umiemy dokonać selekcji wiedzy właściwej i odrzucamy wiedzę zbędną w danym temacie. Jest to cecha niezbędna w środowisku szkolnym, akademickim i korporacyjnym.
Pomyśl, ile satysfakcji możesz zyskać, kiedy zaczniesz opanowywać języki obce i trudne instrukcje w kilka minut, dni, tygodni – w zależności od tematu, jaki będziesz zgłębiać.

Co innego, jednak gdy czytamy powieść lub książkę dla przyjemności – wtedy nasza metoda pozwala na szybsze, ale swobodne i relaksacyjne odczytywanie treści abstrakcyjnych i fantazyjnych. Ile to radości będziemy posiadać, kiedy zamiast jednej lektury przeczytamy dwie lub trzy jednego wieczora. Co o tym myślisz, przyda Ci się taka umiejętność?

Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia przyswajanie informacji i ich selekcja ma ogromne znaczenie i jakie korzyści odniesiesz, gdy poprawisz swoją zdolność przyswajania i selekcjonowania informacji.

Popularne artykuły

popularny post

Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kursem Quick Eye to się zmieni!

popularny post

Ekspercka metoda Quick Eye w twoim domu i pracy

QUICK EYE to ekspercka metoda fotograficznego czytania, która usprawni Twoją pracę zawodową, rozwinie potencjał Twojego umysłu i wygeneruje dla Ciebie więcej czasu na relaks! Jak to możliwe?

popularny post

Trening mózgu dla każdego

Neurolodzy są zgodni, co do tego, że mózg podobnie jak mięśnie, wymaga nieustannego treningu. Ucząc się szybko i poprawnie czytać, trenujemy nasz mózg w najprostszy z możliwych sposobów: zwiększamy przyswajalność informacji.

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.