Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

OPUBLIKOWANY 30 PAŹDZIERNIK 2017 PRZEZ EWELINE NOSOWSKĄ

zdjęcie artykułu

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły. Ćwiczenia zawarte w metodzie Quick Eye doskonale prowadzą nasz wzrok od punktu do punktu i pomagają poszerzać peryferie naszego wzroku, co wpływa na powiększenie ilości widzianego obrazu, słowa, zdania, akapitu, wreszcie całej strony i jej obwodu. Nasz wzrok traci elastyczność z czasem, a praca przed komputerem bardzo męczy i osłabia oko. Quick Eye pomaga wzmacniać oko i odpowiednio reagować na wychwytywane symbole w obrębie pola widzenia.

Doskonały wzrok i akomodacja oka to niezbędne narzędzie nie tylko do czytania, ale i do oglądania świata oraz jego interpretacji. Coraz więcej osób ma problemy ze wzrokiem, a co za tym idzie – ze zmniejszoną koncentracją, uwagą i niestety pewnością siebie! Czy Ty także dostrzegasz te niedogodności w swoim życiu? Nie tylko w pracy, ale i w domu słaby wzrok psuje możliwość szybszego i aktywniejszego wykonywania swoich czynności, a podczas relaksu po prostu nam zwyczajnie przeszkadza i może wprawić w zakłopotanie.

Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia wzrok ma największe znaczenie i jakie korzyści odniesiesz, gdy poprawisz swoją zdolność widzenia i szybkiego wyłapywania szczegółów w zasięgu wzroku.

Popularne artykuły

popularny post

Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły.

popularny post

Trening mózgu dla każdego

Neurolodzy są zgodni, co do tego, że mózg podobnie jak mięśnie, wymaga nieustannego treningu. Ucząc się szybko i poprawnie czytać, trenujemy nasz mózg w najprostszy z możliwych sposobów: zwiększamy przyswajalność informacji.

popularny post

Efektywność w pracy i oszczędność czasu z kursem Quick Eye

Efektywność wykonywanej pracy to w dzisiejszych czasach kluczowa kwestia rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego. Warto więc zainteresować się profesjonalnym kursem fotograficznego czytania, ...

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.