Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

OPUBLIKOWANY 30 PAŹDZIERNIK 2017 PRZEZ EWELINE NOSOWSKĄ

zdjęcie artykułu

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły. Ćwiczenia zawarte w metodzie Quick Eye doskonale prowadzą nasz wzrok od punktu do punktu i pomagają poszerzać peryferie naszego wzroku, co wpływa na powiększenie ilości widzianego obrazu, słowa, zdania, akapitu, wreszcie całej strony i jej obwodu. Nasz wzrok traci elastyczność z czasem, a praca przed komputerem bardzo męczy i osłabia oko. Quick Eye pomaga wzmacniać oko i odpowiednio reagować na wychwytywane symbole w obrębie pola widzenia.

Doskonały wzrok i akomodacja oka to niezbędne narzędzie nie tylko do czytania, ale i do oglądania świata oraz jego interpretacji. Coraz więcej osób ma problemy ze wzrokiem, a co za tym idzie – ze zmniejszoną koncentracją, uwagą i niestety pewnością siebie! Czy Ty także dostrzegasz te niedogodności w swoim życiu? Nie tylko w pracy, ale i w domu słaby wzrok psuje możliwość szybszego i aktywniejszego wykonywania swoich czynności, a podczas relaksu po prostu nam zwyczajnie przeszkadza i może wprawić w zakłopotanie.

Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia wzrok ma największe znaczenie i jakie korzyści odniesiesz, gdy poprawisz swoją zdolność widzenia i szybkiego wyłapywania szczegółów w zasięgu wzroku.

Popularne artykuły

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji ...

popularny post

Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kursem Quick Eye to się zmieni!

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.