Poszerzanie naukowych umiejętności z Quick Eye

OPUBLIKOWANY 6 GRUDZIEŃ 2017 PRZEZ SEBASTIANA WÓJCIKA

zdjęcie artykułu

Być może pracujesz naukowo, piszesz, wykładasz, jesteś coachem lub człowiekiem, który dużo pracuje z ludźmi, tekstem czy słowem. Metoda fotoczytania Quick Eye wpływa na zmysły i mózg w bardzo rozwojowy i profilaktyczny sposób. Nie tylko wspomaga autoimmunologiczne działanie mózgu, ale wytwarza więcej połączeń neuronalnych i wiązań pamięci. Wzrok staje się bardziej bystry i zauważa szczegóły, lepiej się koncentrujemy i wypowiadamy odpowiednie słowa. Jeden kurs, jedno narzędzie, a okazuje się, że aktywuje i wspomaga pracę bardzo wielu obszarów mózgowych. Kurs fotograficznego czytania działa jak dobrze zastosowana metoda NLP lub analiza dzieł wybitnych filozofów europejskich i azjatyckich.

Nie tylko osoba dorosła może rozwijać się sprawniej i efektywniej z naszym kursem. To doskonała metoda dla dzieci i młodzieży. Może nawet najbardziej efektywna w przypadku najmłodszych i na tyle interesująca, że z przyjemnością oderwą się oni od gier i aplikacji, które wpływają negatywnie na rozwój niektórych zmysłów i własnej inteligencji oraz kreatywności. Kurs Quick Eye dla dzieci jest doskonałym wstępem do nauki dowolnych, szkolnych przedmiotów. W przypadku maluchów trening szybkiego czytania zwiększa dodatkowo koncentrację i rozwija inteligencję.

Wyobraź sobie siebie i Twoje dziecko, jak razem odkrywacie zalety fotograficznego czytania z Quick Eye. Być może Twoje dziecko lub pociecha Twoich przyjaciół czeka na taki prezent już od dawna. A może to właśnie Ty chcesz powiedzieć rodzicom, żeby kupili Ci ten kurs. Zaproś ich do poczytania tej strony i razem podejmijcie najlepszą dla Was decyzję.

Popularne artykuły

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Poszerzanie naukowych umiejętności z Quick Eye

Być może pracujesz naukowo, piszesz, wykładasz, jesteś coachem lub człowiekiem, który dużo pracuje z ludźmi, tekstem czy słowem. Metoda fotoczytania Quick Eye wpływa na zmysły i mózg w bardzo rozwojowy i profilaktyczny sposób.

popularny post

Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji ...

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.