Poszerzanie naukowych umiejętności z Quick Eye

OPUBLIKOWANY 6 GRUDZIEŃ 2017 PRZEZ SEBASTIANA WÓJCIKA

zdjęcie artykułu

Być może pracujesz naukowo, piszesz, wykładasz, jesteś coachem lub człowiekiem, który dużo pracuje z ludźmi, tekstem czy słowem. Metoda fotoczytania Quick Eye wpływa na zmysły i mózg w bardzo rozwojowy i profilaktyczny sposób. Nie tylko wspomaga autoimmunologiczne działanie mózgu, ale wytwarza więcej połączeń neuronalnych i wiązań pamięci. Wzrok staje się bardziej bystry i zauważa szczegóły, lepiej się koncentrujemy i wypowiadamy odpowiednie słowa. Jeden kurs, jedno narzędzie, a okazuje się, że aktywuje i wspomaga pracę bardzo wielu obszarów mózgowych. Kurs fotograficznego czytania działa jak dobrze zastosowana metoda NLP lub analiza dzieł wybitnych filozofów europejskich i azjatyckich.

Nie tylko osoba dorosła może rozwijać się sprawniej i efektywniej z naszym kursem. To doskonała metoda dla dzieci i młodzieży. Może nawet najbardziej efektywna w przypadku najmłodszych i na tyle interesująca, że z przyjemnością oderwą się oni od gier i aplikacji, które wpływają negatywnie na rozwój niektórych zmysłów i własnej inteligencji oraz kreatywności. Kurs Quick Eye dla dzieci jest doskonałym wstępem do nauki dowolnych, szkolnych przedmiotów. W przypadku maluchów trening szybkiego czytania zwiększa dodatkowo koncentrację i rozwija inteligencję.

Wyobraź sobie siebie i Twoje dziecko, jak razem odkrywacie zalety fotograficznego czytania z Quick Eye. Być może Twoje dziecko lub pociecha Twoich przyjaciół czeka na taki prezent już od dawna. A może to właśnie Ty chcesz powiedzieć rodzicom, żeby kupili Ci ten kurs. Zaproś ich do poczytania tej strony i razem podejmijcie najlepszą dla Was decyzję.

Popularne artykuły

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Ekspercka metoda Quick Eye w twoim domu i pracy

QUICK EYE to ekspercka metoda fotograficznego czytania, która usprawni Twoją pracę zawodową, rozwinie potencjał Twojego umysłu i wygeneruje dla Ciebie więcej czasu na relaks! Jak to możliwe?

popularny post

Efektywność w pracy i oszczędność czasu z kursem Quick Eye

Efektywność wykonywanej pracy to w dzisiejszych czasach kluczowa kwestia rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego. Warto więc zainteresować się profesjonalnym kursem fotograficznego czytania, ...

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 22 123 96 95
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.