Efektywność w pracy i oszczędność czasu z kursem Quick Eye

OPUBLIKOWANY 23 LISTOPADA 2017 PRZEZ ZUZANNE CHMIEL

zdjęcie artykułu

Efektywność wykonywanej pracy to w dzisiejszych czasach kluczowa kwestia rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego. Warto więc zainteresować się profesjonalnym kursem fotograficznego czytania, gdyż tylko taki da Ci możliwość rozwoju Twoich największych talentów. Efektywność, podniesiona dzięki umiejętności fotograficznego czytania, przyda się szczególnie w pracy wymagającej analizy dużej ilości tekstu lub dokumentów. Poza tym to doskonałe narzędzie do zwiększenia efektywności zapamiętywanych informacji, kiedy uczysz się na pamięć dużej ilości tekstu, by potem przekazywać go innym, jak w aktorstwie, coachingu czy liderstwie.

Prawie wszędzie dziś mamy do czynienia z nowymi urządzeniami i aplikacjami. Czytanie ich obsługi może zająć nam zdecydowanie mniej czasu niż zazwyczaj, co sprawi, że zaczniemy korzystać z nich już po kilku minutach przestudiowania tekstu. Jeśli pracujemy w edukacji, rachunkowości, redakcji czy przy nowych technologiach ta umiejętność jest po prostu niezbędna. Ile możemy zyskać czasu, analizując dokumenty już po pierwszym spojrzeniu na ich strony – to wie osoba, która ma ich całą masę do przestudiowania i zastosowania, zanim przyjdą następne materiały!

Chcesz skrócić pracę z tekstem i podnieść efektywność swojej pracy oraz po prostu zacząć szybciej przyswajać nowe urządzenia, aplikacje i programy? Skorzystaj z metody Quick Eye!

Zdobędziesz także ogromną umiejętność zyskiwania czasu dla siebie i swoich bliskich. Zwiększanie szybkości czytania ma jasny i konkretny cel: zaoszczędzenie czasu, przeznaczanego dotychczas na żmudną analizę dokumentów, skryptów lub książek. Czytając szybciej, pracujemy krócej i bardziej wydajnie. Czas to pieniądz, czas to nasza praca, ale czas to też nasz relaks, odpoczynek, przyjemność. Jeśli zyskamy czas i zrobimy nasze obowiązki szybciej i efektywniej, możemy poświęcić więcej czasu na własny rozwój, relaks i zadumę. Potrzebujemy czasu na regenerację i przyjemne podróże; na czas z ulubionym filmem, książką czy też ukochaną osobą. Czas to nasz sprzymierzeniec lub wróg. Sam/a decyduj, czym dla Ciebie ma być czas. Jeśli ma działać na Twoją korzyść i Twoje dobro, metoda Quick Eye pomoże osiągnąć Ci ten wspaniały i pożądany przez większość z nas cel.

Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia upływ czasu ma największe znaczenie i jakie korzyści odniesiesz, gdy powiększysz czas dla siebie i zmniejszysz czas spędzony na wykonywaniu obowiązków służbowych czy też domowych. Pomyśl, ile radości możesz podarować sobie i innym mając czas!

Popularne artykuły

popularny post

Efektywność w pracy i oszczędność czasu z kursem Quick Eye

Efektywność wykonywanej pracy to w dzisiejszych czasach kluczowa kwestia rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego. Warto więc zainteresować się profesjonalnym kursem fotograficznego czytania, ...

popularny post

Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kursem Quick Eye to się zmieni!

popularny post

Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji ...

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.