Trening mózgu dla każdego

OPUBLIKOWANY 13 WRZEŚNIA 2017 PRZEZ RAFAŁA ŻUKA

zdjęcie artykułu

Neurolodzy są zgodni, co do tego, że mózg podobnie jak mięśnie, wymaga nieustannego treningu. Ucząc się szybko i poprawnie czytać, trenujemy nasz mózg w najprostszy z możliwych sposobów: zwiększamy przyswajalność informacji.Co za tym idzie i co zadziwia większość z nas trening mózgu działa niczym trening na siłowni i na odwrót. Powiększając masę mięśniową na siłowni, wspomagamy pracę mięśni mózgu. Jednak nie osiągniemy ponadprzeciętnych wyników, jeśli po wysiłku fizycznym nie oddamy się, choć na chwilę pracy umysłowej. Metoda Quick Eye jest jedną z nich – jedną z lepszych na rynku. Wystarczy wykonać kilka ćwiczeń każdego dnia, by wspomóc pracę mięśni mózgu – koncentracja, obszary spostrzegawczości, wzroku i mowy zostają wzmocnione i powiększają nasze zdolności intelektualne.

Najważniejsze jednak jest to, że dzięki prostym ćwiczeniom na szybsze czytanie chronimy mózg przed demencją, zapaleniem i urazami mózgu spowodowanymi przez czynniki wewnętrzne organizmu. Jesteśmy po prostu zdrowsi, pewniejsi siebie, bardziej zrelaksowani, myślimy czysto i logicznie; a gdy fantazjujemy, to możemy tworzyć fantastyczne opowieści niczym autorzy bestselerów s-f. Nawet jeśli nie zostaniemy pisarzami, to po prostu będziemy mieli sprawniejszy mózg!

Pomyśl, w jakich dziedzinach Twojego życia Twój mózg pełni nie tylko funkcję życiową, ale i intelektualną. Zobacz, jakie korzyści odniesiesz, gdy poprawisz pracę swojego mózgu, a co za tym idzie swoje poczucie wartości, błyskotliwość i po prostu inteligencję.

Popularne artykuły

popularny post

Ekspercka metoda Quick Eye w twoim domu i pracy

QUICK EYE to ekspercka metoda fotograficznego czytania, która usprawni Twoją pracę zawodową, rozwinie potencjał Twojego umysłu i wygeneruje dla Ciebie więcej czasu na relaks! Jak to możliwe?

popularny post

Czytać szybciej – żyć dłużej i przyjemniej

Zastanawiasz się nad jakością swojego życia i porównujesz je do innych żyć, np. sławnych ludzi? Pewnie czytasz o genialnych osobach, które stawiają nowe, innowacyjne firmy; wymyślają ciekawe narzędzia ułatwiające pracę i codzienne życie.

popularny post

Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kursem Quick Eye to się zmieni!

Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.