Jedyny w Polsce kurs fotograficznego czytania

VIDEO: Mateusz pokazuje efekty

Osiągnięte dzięki kursowi Quick eye

scroll w dół
Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Twórca metody

Dr Paul R. Scheele

Twórca metody fotograficznego czytania

Naukowiec i niezwykły odkrywca ludzkiego potencjału, który zainwestował w rozwój i talenty ludzi na całym świecie. Stworzył innowacyjną, zintegrowaną metodę fotograficznego czytania. Jest współzałożycielem Learning Strategies Corporation, coachem i mówcą. Swoje życie poświęcił na zgłębianiu takich nauk jak psychologia, neurolingwistyka...

Chcesz poznać kurs Quick Eye?

Zostaw dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą, odpowiadając na wszelkie Twoje pytania. Dodatkowo uzyskasz specjalny kod rabatowy na pełny kurs Quick Eye!

Wpisz swoje imię:

Wpisz numer telefonu:

Wpisz E-mail:

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Opinie kursantów

Nasi kursanci polecają

Zwiększanie ilości zapamiętanych informacji z Quick Eye

Filtrowanie informacji to podstawowa umiejętność osoby inteligentnej. Zdarzało Ci się mieć słowo na końcu języka w ważnej rozmowie? Idąc ulicą w nowym mieście nie potrafisz szybko rozpracować topografii miasta? Z kursem Quick Eye to się zmieni!

Więcej artykułów
Sukces z Quick Eye! Koncentracja, pamięć i uwaga

Trzy rozpoznawalne cechy sukcesu u sławnych ludzi to umiejętność koncentracji, dobra pamięć i świetna uwaga. Wystarczy kilka ćwiczeń dziennie z programem Quick Eye, żeby te umiejętności były i Twoim atutem.

Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły.

Efektywność w pracy i oszczędność czasu z kursem Quick Eye

Efektywność wykonywanej pracy to w dzisiejszych czasach kluczowa kwestia rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego. Warto więc zainteresować się profesjonalnym kursem fotograficznego czytania, ...

Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji ...

border
kup teraz

Zamów i rozpocznij trening

1299 zł 935 zł

Najczęstsze pytania

Jaką mam gwarancję, że przejdę przez cały kurs i się czegoś nauczę?

Gwarancją jest Twoje postanowienie nauki i sumienne przystąpienie do niej. Już po pierwszych lekcjach zobaczysz różnicę w szybkości czytania i rozumienia tekstu. Zaczniesz odkrywać w sobie nowe pokłady pamięci i zaczniesz coraz lepiej selekcjonować informacje dookoła Ciebie. Twoją gwarancją jest Twoja sumienność i sprawdzanie swoich umiejętności. Z przyjemnością dowiemy się więcej o Twoich postępach w nauce i Twojej metodzie na systematyczność w pierwszych etapach nauki. Kolejne – uczą samodyscypliny i zdeterminowania. Życzymy powodzenia!

Czy kilka osób może korzystać z tej aplikacji?

Oczywiście. Program Quick Eye może być świetną okazją do spotkania znajomych o wspólnych zainteresowaniach i motywacją do nauki. Może być także okazją do intelektualnej randki, na której oboje uczycie się przydatnej w waszym życiu prywatnym i zawodowym jednej z najbardziej pożądanych umiejętności dzisiejszych czasów. Zastanów się jednak, czy wolisz uczyć się sam/a, czy z innymi. To wszystko zależy od Twoich indywidualnych predyspozycji do skupiania uwagi i motywacji.

Jak w ogóle z tego korzystać?

Kurs Quick Eye jest kursem interaktywnym z bardzo prostą instrukcją obsługi i przyjemną, zdrową dla oka szatą graficzną. Na pewno poradzisz sobie z jego obsługą. Poza tym, metoda ta zbudowana jest z 30 lekcji, które zawierają 90 niepowtarzalnych ćwiczeń. Na każdą lekcję składają się 3 ćwiczenia treningowe oraz 2 testy podsumowujące wiedzę i umiejętności z lekcji. Ćwiczenia treningowe zawierają unikalne metody pracy z tekstem, który zaczynamy czytać coraz szybciej. Ćwiczenia zawierają także pracę z koncentracją oraz metodami relaksującymi narząd wzroku oraz cały Twój organizm. Metoda jest dostosowana do każdego użytkownika i posiada trzy poziomy trudności. Sam/a decydujesz, jakim trybem się uczysz i który poziom trudności wybierasz.

Ile czasu trwa kurs?

Czas nauki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz w kilka/kilkanaście dni przerobić cały kurs, ćwicząc bardzo intensywnie i zajmując się tylko tym kursem w ciągu dnia. Możesz też rozłożyć sobie naukę na tygodnie lub miesiące. Możesz wracać do tego kursu zawsze wtedy, kiedy czujesz, że potrzebujesz więcej ćwiczeń i czasu do opanowania kolejnych umiejętności, czytania, uwagi i zapamiętywania. Ogólnie rzecz biorąc, kurs zbudowany jest z 30 lekcji, które zawierają 90 różnych ćwiczeń na trzech różnych poziomach trudności. Ty decydujesz, w jakim czasie przejdziesz wszystkie te ćwiczenia.

Jak szybko będę czytał po kursie? Jaki jest efekt?

Przeciętny człowiek czyta około 150 – 250 słów/min. Podczas sesji studenci przy wzmożonym wysiłku intelektualnym są w stanie dochodzić nawet do 400 słów/min bez wykorzystywania technik szybkiego czytania. Po naszym kursie będziesz czytać od 3x do 10x szybciej, w zależności od intensywności nauki i Twojego zaangażowania. Możesz zatem osiągnąć efekt do nawet 2500-3000 słów na minutę czyli ok. 10 stron!

W zależności od treningu możesz przyspieszyć nawet powyżej 3000 słów na minutę, jak wielu poliglotów i intelektualistów znanych na całym świecie, którzy zmienili nasze poglądy, wpłynęli na naukę i politykę jak np. John Stuart Mill, John Fitzgerald Kennedy, Kim Peek czy Napoleon Bonaparte.

W jakiej formie jest ten kurs?

Jest to kurs interaktywny, który w każdej chwili możesz włączyć na swoim komputerze. Jest skonstruowany tak, aby szata graficzna była przyjemna dla oka, a funkcje były bardzo intuicyjne. Lekcje zawierają ćwiczenia, testy i różne poziomy trudności treningowych – wszystko to na Twoim własnym komputerze. Ty decydujesz, kiedy, gdzie i jak rozpocząć i kontynuować naukę.

Na czym polega fotograficzne czytanie?

Fotograficzne czytanie polega na szybszym czytaniu informacji, książek, dokumentów oraz doskonałe ich zapamiętywanie. Kurs fotograficznego czytania polega na ćwiczeniach wzroku, pamięci i różnych obszarów mózgu, które odpowiadają za szybkość podejmowanych decyzji, kreatywność i kojarzenie faktów. Dzięki naszej metodzie pogłębisz swoje cechy psychosomatyczne, takie jak: koncentracja; zapamiętywanie i selekcja informacji; intelektualna erudycja i aparycja w mowie i piśmie; efektywność pracy związanej mówieniem, pisaniem, prezentowanie treści i informacji; kreatywne tworzenie marketingu dla produktów, procesów i zasobów ludzkich, zarządzanie czasem i talentami; profilaktyka zdrowia psychicznego i fizycznego; pogłębienie pracy zmysłów; poprawa narządu wzroku i pola widzenia; poprawa pracy neuronów i obszarów mózgu, odpowiedzialnych za kreatywność, łączenie i selekcję faktów.

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.