Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Twórca metody

twórca metody

Dr Paul R. Scheele

Twórca metody fotograficznego czytania

Naukowiec i niezwykły odkrywca ludzkiego potencjału, który zainwestował w rozwój i talenty ludzi na całym świecie. Stworzył innowacyjną, zintegrowaną metodę fotograficznego czytania. Jest współzałożycielem Learning Strategies Corporation, coachem i mówcą. Swoje życie poświęcił na zgłębianiu takich nauk jak psychologia, neurolingwistyka, biologia człowieka i kinezjologia nauczania. Otrzymał także stopień naukowy z dziedziny nauk ścisłych. Fotograficzne czytanie powstało wskutek badań nad naturalnymi umiejętnościami człowieka do osiągania sukcesu i zdrowia psychosomatycznego. Zamiłowania doktora Scheele w tym zakresie pozwoliły mu na opracowanie idealnej metody czytania, otwierającej człowieka na dogłębny rozwój umysłowy, angażujący mózg, sensory i ciało.

Dzięki tej metodzie wiele ludzi na świecie nie tylko odkryło naturalną zdolność niezwykle szybkiego czytania, ale i zapamiętywania informacji oraz widzenia więcej i bardziej precyzyjnie. Bez naukowego wkładu Paula Scheele nie powstałaby jedna z najlepszych metod szybkiego czytania na świecie jak fotograficzne czytanie Quick Eye.

O kursie

Wyjątkowość metody Quick Eye

Jedyne narzędzie w Polsce do treningu foto-czytania – przyśpieszenia szybkości czytania, zapamiętywania informacji i ich selekcji. Metoda poprawia ostrość wzroku i poszerza obszar widzenia. Ćwiczenia, składające się z bloków tematycznych, obejmujących:

  • poprawę koncentracji
  • zauważania i skupiania symbolu we właściwym momencie, dostosowując pole widzenia
  • trening narządu wzroku
  • techniki swobodnego i szybszego czytania percepcyjnego
  • uaktywniania właściwych obszarów mózgu, odpowiedzialnych za zmysł wzroku, pamięć, refleks, łączenie faktów i wyobraźnię

Czytaj x10 szybciej ze zrozumieniem

Kurs Quick Eye to gwarancja szybszego czytania, aż do fotograficznego skalowania treści. Czytaj 1000, 2000 czy 3000 słów na minutę i więcej. Wszystko zależy od Ciebie! Trenuj swoją koncentrację i zrozum jeszcze więcej z czytanego tekstu!

Popraw swoją koncentrację, pamięć i polepsz pracę mózgu. Jest to jedyny na polskim rynku kurs interaktywny do nauki fotograficznego czytania będący owocem kilkuletniej pracy doświadczonych psychologów pod kierownictwem twórcy foto-czytania Paula R. Scheele.

Ćwiczenia z każdej lekcji kursu, nie tylko nauczą Cię technik szybszego czytania ale również poprawią Twoją pamięć wzrokową oraz koncentracje. W ten sposób nie tylko staniesz się pochłaniaczem książek, ale będziesz łatwiej przyswajał każdą nową wiedzę oraz będziesz bardziej spostrzegawczy.

Jak zbudowany jest kurs?

Kurs Quick Eye jest kursem interaktywnym z bardzo prostą instrukcją obsługi i przyjemną, zdrową dla oka szatą graficzną.

Zbudowany jest z 30 lekcji, które zawierają 90 niepowtarzalnych ćwiczeń. Na każdą lekcję składają się 3 ćwiczenia treningowe oraz 2 testy podsumowujące wiedzę i umiejętności z lekcji.

Ćwiczenia treningowe zawierają unikalne metody pracy z tekstem, który zaczynamy czytać coraz szybciej. Ćwiczenia zawierają także pracę z koncentracją oraz metodami relaksującymi narząd wzroku oraz cały Twój organizm.

Metoda jest dostosowana do każdego użytkownika i posiada trzy poziomy trudności. Sam decydujesz, jakim trybem się uczysz i który poziom trudności wybierasz.

border
kup teraz

Zamów i rozpocznij kurs już dziś

Odbierasz kod SMS i pobierasz kurs Quick Eye

1299 zł 935 zł

Średnie tempo czytania przed kursem

(na potrzeby prezentacji zwiększono prędkość 10 razy)

W tym tempie będziesz czytać po kursie

(rzeczywista prędkość czytania po kursie Quick Eye)

Popularne artykuły

popularny post
Zyskać czas i mieć milion zrealizowanych pomysłów z Quick Eye

Kurs Quick Eye fotograficznego czytania to rewolucja na rynku światowym, która zaczęła się w Stanach Zjednoczonych kilkanaście lat temu, a dziś świętuje w Polsce. Fotoczytanie to nie tylko narzędzie do poszerzania ilości przyswajanych informacji ...

popularny post
Trening mózgu dla każdego

Neurolodzy są zgodni, co do tego, że mózg podobnie jak mięśnie, wymaga nieustannego treningu. Ucząc się szybko i poprawnie czytać, trenujemy nasz mózg w najprostszy z możliwych sposobów: zwiększamy przyswajalność informacji.

Zobacz więcej...

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.