Pełny kurs
pełny kurs fotograficznego czytania

935 zł 1299 zł

Masz pytania?

Zadzwoń 602 133 221
telefon

Infolinia: Pon-Sob w godz. 9:00-20:00

Zamów kurs już teraz i otrzymaj paczkę w 2 dni

Zamów teraz kurs fofograficznego czatania Quick Eye i opłać go przy odbiorze paczki.

Dostępny na komputery z systemem:

Windows
Mac OS
Linux

“Polecam kurs Quick Eye, zmienia on standard życia. Potwierdzają to również moi podopieczni, dla których niezwykle ważny jest rozwój osobisty. ”

-Tomasz Michalik, Trener Personalny

Twórca metody

twórca metody

Dr Paul R. Scheele

Twórca metody fotograficznego czytania

Naukowiec i niezwykły odkrywca ludzkiego potencjału, który zainwestował w rozwój i talenty ludzi na całym świecie. Stworzył innowacyjną, zintegrowaną metodę fotograficznego czytania. Jest współzałożycielem Learning Strategies Corporation, coachem i mówcą. Swoje życie poświęcił na zgłębianiu takich nauk jak psychologia, neurolingwistyka, biologia człowieka i kinezjologia nauczania. Otrzymał także stopień naukowy z dziedziny nauk ścisłych. Fotograficzne czytanie powstało wskutek badań nad naturalnymi umiejętnościami człowieka do osiągania sukcesu i zdrowia psychosomatycznego. Zamiłowania doktora Scheele w tym zakresie pozwoliły mu na opracowanie idealnej metody czytania, otwierającej człowieka na dogłębny rozwój umysłowy, angażujący mózg, sensory i ciało.

Dzięki tej metodzie wiele ludzi na świecie nie tylko odkryło naturalną zdolność niezwykle szybkiego czytania, ale i zapamiętywania informacji oraz widzenia więcej i bardziej precyzyjnie. Bez naukowego wkładu Paula Scheele nie powstałaby jedna z najlepszych metod szybkiego czytania na świecie jak fotograficzne czytanie Quick Eye.

O kursie

Wyjątkowość metody Quick Eye

Jedyne narzędzie w Polsce do treningu foto-czytania – przyśpieszenia szybkości czytania, zapamiętywania informacji i ich selekcji. Metoda poprawia ostrość wzroku i poszerza obszar widzenia. Ćwiczenia, składające się z bloków tematycznych, obejmujących:

  • poprawę koncentracji
  • zauważania i skupiania symbolu we właściwym momencie, dostosowując pole widzenia
  • trening narządu wzroku
  • techniki swobodnego i szybszego czytania percepcyjnego
  • uaktywniania właściwych obszarów mózgu, odpowiedzialnych za zmysł wzroku, pamięć, refleks, łączenie faktów i wyobraźnię

Czytaj x10 szybciej ze zrozumieniem

Kurs Quick Eye to gwarancja szybszego czytania, aż do fotograficznego skalowania treści. Czytaj 1000, 2000 czy 3000 słów na minutę i więcej. Wszystko zależy od Ciebie! Trenuj swoją koncentrację i zrozum jeszcze więcej z czytanego tekstu!

Popraw swoją koncentrację, pamięć i polepsz pracę mózgu. Jest to jedyny na polskim rynku kurs interaktywny do nauki fotograficznego czytania będący owocem kilkuletniej pracy doświadczonych psychologów pod kierownictwem twórcy foto-czytania Paula R. Scheele.

Ćwiczenia z każdej lekcji kursu, nie tylko nauczą Cię technik szybszego czytania ale również poprawią Twoją pamięć wzrokową oraz koncentracje. W ten sposób nie tylko staniesz się pochłaniaczem książek, ale będziesz łatwiej przyswajał każdą nową wiedzę oraz będziesz bardziej spostrzegawczy.

Jak zbudowany jest kurs?

Kurs Quick Eye jest kursem interaktywnym z bardzo prostą instrukcją obsługi i przyjemną, zdrową dla oka szatą graficzną.

Zbudowany jest z 30 lekcji, które zawierają 90 niepowtarzalnych ćwiczeń. Na każdą lekcję składają się 3 ćwiczenia treningowe oraz 2 testy podsumowujące wiedzę i umiejętności z lekcji.

Ćwiczenia treningowe zawierają unikalne metody pracy z tekstem, który zaczynamy czytać coraz szybciej. Ćwiczenia zawierają także pracę z koncentracją oraz metodami relaksującymi narząd wzroku oraz cały Twój organizm.

Metoda jest dostosowana do każdego użytkownika i posiada trzy poziomy trudności. Sam decydujesz, jakim trybem się uczysz i który poziom trudności wybierasz.

border
kup teraz

Zamów i rozpocznij kurs już dziś

Odbierasz kod SMS i pobierasz kurs Quick Eye

1299 zł 935 zł

Średnie tempo czytania przed kursem

(na potrzeby prezentacji zwiększono prędkość 10 razy)

W tym tempie będziesz czytać po kursie

(rzeczywista prędkość czytania po kursie Quick Eye)

Popularne artykuły

popularny post
Poszerzanie naukowych umiejętności z Quick Eye

Być może pracujesz naukowo, piszesz, wykładasz, jesteś coachem lub człowiekiem, który dużo pracuje z ludźmi, tekstem czy słowem. Metoda fotoczytania Quick Eye wpływa na zmysły i mózg w bardzo rozwojowy i profilaktyczny sposób.

popularny post
Poprawa wzroku po 10 dniach nauki fotograficznego czytania

Fotograficzne czytanie wpływa bezpośrednio na stan naszego wzroku, poprawiając m.in. akomodację oka i zakres widzenia. Ucząc się szybko czytać, uczymy się przede wszystkim prawidłowo patrzeć na tekst i precyzyjnie wyłapywać szczegóły.

Zobacz więcej...

Masz dodatkowe pytania?

Zostaw dane, nasi konsultanci Ci pomogą

Dziękujemy za zostawienie kontaktowych. Niedługo skontaktujemy się.

W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO, informujemy, że:

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Centrum Naukowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Fosa 25, 02-768 Warszawa NIP 951 246 42 10, w celu przekazywania informacji handlowych typu newsletter. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu Państwa rezygnacji z chęci otrzymywania informacji handlowych. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.